Den otevřených dveří již 
13. září 2019

Využijte zdarma ukázkové hodiny našich kurzů

Na jaké ukázky se můžete těšit?


ARCHETYPY V NÁS - ONDŘEJ CALÁBEK

Přijďte poznat archetypy řeckých bohů, jejich vliv na váš život a jak pracovat s jejich sílou. Archetypy bohů totiž z hlubin duše ovlivňují naše vztahy, povolání, zájmy a vytvářejí určité závislosti. Pokud je nějaký bůh příliš dominantní, ale pro nás nevhodný, jeho temné síly nám můžou ničit život. Oproti tomu archetyp, který je pro nás vhodný, nám dává energii a pomáhá případně i v procesu uzdravování při zranění či nemoci.

Více o kurzu

OMEZENÍ A ZÁVISLOTI - ONDŘEJ CALÁBEK

Chtěli byste se zbavit nějaké závislosti, která vám zbytečně komplikuje život? Na tomto workshopu se naučíte pracovat s nastavením mozku a tím pochopíte podstatu návyků a jejich významnost. Zároveň vám bude jasné, proč mozek funguje tím způsobem, jakým funguje, i když to někdy není pro nás vhodné.

Více o kurzu

JAK NA BOLESTI HLAVY A UVOLNĚNÍ KRČNÍ PÁTEŘE - HANA FEDORA SMEJTKOVÁ

Kurz přesně pro Vás, kteří se chcete svých problémů zbavit, naučit se ulevit si jednoduchými praktikami od bolesti a samozřejmě i dozvědět se, jak jim předcházet. Zkušená terapeutka Vám odhalí i širší souvislosti, naučí vás účinná cvičení i masážní techniky a zabrouzdá i do oblasti psychosomatiky. Získané dovednosti pak můžete používat v každodenním životě.

Více o kurzu

NAUČ SE MILOVAT SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ - MIROSLAV PROCHÁZKA

V dětství si tvoříme model chování sami k sobě. Pro šťastný a harmonický život sama se sebou je třeba se napojit na své Vnitřní dítě a dozvědět se co mu ubližuje. Tento kurz je určen těm, kteří chtějí porozumět sami sobě. Těm, kteří chtějí poznat vlastní hodnotu a získat schopnost žít podle vlastních představ.

Více o kurzu

MOTIVAČNÍ CITÁT KRASOPISNĚ - MARKÉTA HAVLOVÁ

Na workshopu Motivační citát krasopisně se naučíte krásně psát pomocí nástroje brushpen a zjistíte, jak jednoduše vytvořit "akvarelové" pozadí pro váš nápis.
Tato technika je vhodná i pro leváky! Brushpen je fixka a zasychá okamžitě, takže nehrozí, že si budete písmenka mazat.

Více o kurzu

MINERÁLNÍ NÁRAMKY NA MÍRU - HANA HAVLOVÁ

Víte, jaký kámen patří k vašem slunečnímu znamení? A který polodrahokam vám pomůže přivolat úspěch v práci nebo překonat zdravotní obtíže? Pronikněte do krásy a energie minerálů a vytvořte si náramek na míru. Každý účastník si odnese jeden náramek z minerálů a mnoho rad, tipů a triků pro další tvoření.

Více o kurzu

OBLIČEJOVÁ JÓGA - JITKA ZAVADILOVÁ

Na kurzu obličejové jógy si osvojíte základní sestavu cviků, která nastartuje regeneraci dekoltu, krku a celého obličeje. Dojde k rozpohybování lymfy – pročištění podkoží a vaše pleť se projasní. Dochází k relaxaci těla i mysli.

Více o kurzu

MANDALA NA PLÁTNĚ - GABRIELA ŠENKÝŘOVÁ

Na workshopu se naučíte jednoduchou metodu tečkování a vytvoříte si originální harmonizační mandalu. Mandaly budeme malovat akrylovými barvami na plátno o rozměru 30 x 30 cm. Mandala je symbolem jednoty a harmonie, malování mandaly je skvělý způsob relaxace a harmonie, která vzniká na plátně se přenáší do nitra tvořícího. Malováním rozproudíte kreativitu a budete intuitivně tvořit.

Více o kurzu

JAK ZMĚNIT PŘÁNÍ V REALITU - MARINA MARTINŮ

Jsme schopni vytvořit ve svém životě cokoli, co si přejeme. Můžeme se stát úspěšnými, šťastnými, hodnými, milujícími lidmi a můžeme strádat, trpět a mít veškeré životní ztráty. Výsledku lze dosáhnout jen použitím určitého systému, který v nás uvolní tvůrčí sílu pomocí inspirujících tvrzení a vytváření žádoucího objektu nebo události, která se následně realizuje na fyzickém plánu.

Více o kurzu
strava

DETOXIKACE A STRAVA SELSKÝM ROZUMEM - KATEŘINA LUKOVÁ

Kurz seznámí účastníky s důležitostí detoxikace a s tím, jak strava, životní prostředí, stres, životní styl a chemiké látky ovlivňují vnitřní prostředí organismu a stav jednotlivých orgánů. Studentům budou představeny různé, v dnešní době populární, stravovací styly, např. vegetariánství, veganství, nízkosacharidová dieta, keto dieta, RAW a objasněny účinky těchto způsobů výživy v souvislostech, jako je místo pobytu, roční období  a metabolický typ každého jedince.

Více o kurzu

Program

1 blok:

15:00 - 15:15 - zahájení

15:15 - 15:30 - představení školy

15:30 - 16:00 - prezentace lektorů

16:00 - 17:30 - workshopy

2 blok:

18:00 - 18:15 - zahájení

18:15 - 18:30 - představení školy

18:30 - 19:00 - prezentace lektorů

19:00 - 20:30 - workshopy


Přihlaste se vyplněním formuláře

Ukázkové lekce zdarma 13. září 2019
Odesláním formuláře souhlasíte s zpracováním osobních údajů Zásady zpracování osobních údajů