Chtěli byste se naučit, jak si správně přát?

 

Přáli byste si prožít svůj život naplno, rozvíjet své vlastní já, svou kreativitu i své zdraví?

 

Tak to jste na správném místě!

Síla našeho přání...

Je třeba si uvědomit, že náš každodenní život se tvoří z přání – okamžitých, drobných, velkých, o blízké nebo vzdálené budoucnosti.

Probudíme se a říkáme: „Já bych ještě chvilku spal, já bych raději zůstal doma, já bych… a já bych si…“

COKOLI SI MYSLÍME – JSOU NAŠE PŘÁNÍ!

A když se naučíme, jak si správně přát, slovo „bych“ se změní v realitu. Následovně se nám změní život, ve kterém budeme mít vše, co mít chceme, a v němž se budou naše přání plnit.

Proč je tak důležité si správně přát?

My sami jsme strůjci našich vlastních myšlenek, přání a našich životů.

Myšlenky, tedy i přání, nás ovlivňují, jak pozitivně, tak i negativně.

Negativním myšlením si odepíráme štěstí, proto je důležité transformovat negativní myšlenky a přání na pozitivní.

Změna začíná u nás...

Zakladatelka školy plnění přání Marina Martinů se před mnoha lety přistěhovala z Kazachstánu do Prahy. Do Prahy se přestěhovala bez jazykové znalosti, s minimálními prostředky a navíc se dvěma dětmi.

„Tehdy jsem byla v koncích, přesvědčená o tom, že nic nejde, plná obav,
jak mám žít, co mám dělat, jak se uživit v cizí zemi. V té době mi kamarádka přinesla knihu se slovy ‚to ti může pomoct‘. Hodila jsem jí do šuplíku a jela dál v zajetých kolejích. Až po půl roce, když jsem už opravdu vůbec nevěděla, co si počít, vytáhla jsem jí a přečetla jedním dechem“.

Ta kniha jí opravdu změnila život. Stála na počátku její osobní změny, která ji přivedla až do bodu, kde je dnes.

Marina vede Školu plnění přání, kterou založila v Praze a jako jedna z lektorek vede kurz Jak změnit přání v realitu

Ona sama je živoucím příkladem toho, že přání se plní, jen musíme vědět, jak na to a mít odhodlání vydat se mimo naše vyšlapané cesty. 

Proč rozvíjet své vlastní já se Školou plnění přání?

Podle přibývajících vědeckých studií člověk drží svůj osud ve svých vlastních rukách. Jak do svého života tedy přivolat to, po čem toužíte? Ve ŠKOLE PLNĚNÍ PŘÁNÍ vás to naučíme! Pod vedením zkušených lektorů a zakladatelky Mariny Martinů Šulcové zjistíte, že váš přístup a vaše myšlení je klíčem ke štěstí.

Cílem projektu ŠKOLA PLNĚNÍ PŘÁNÍ je naučit společnost správnému a zdravému přístupu k vlastním životům. Jak tvrdí Marina, která školu vede: „Nejdůležitější je na začátku najít odvahu. Stáváme se tím, na co nejvíc myslíme. Všechny události v našem životě, citové, společenské nebo pracovní, jsou zrcadlem našich myšlenek.“ Náš život je přesně takový, jak si ho sami nakreslíme, ať už vědomě nebo nevědomě.

Součástí projektu jsou i Akademie, při kterých se vždy setkají tři lektoři nebo lektorky. Každá Akademie je zaměřená na konkrétní téma, například Jak přivést LÁSKU do života, Jak přivést HOJNOST nebo ZDRAVÍ. Každý lektor vám poskytne svůj profesionální úhel pohledu a tím získáte „návod“, jak dosáhnout vašeho cíle. „Našim klientům poskytujeme vědomosti a tipy, jak mít jejich vlastní život pod kontrolou a žít mnohem kvalitněji a šťastněji. Je to o našem přístupu. Člověk je určitým způsobem naprogramován, lze říct od dětství, ale mysl můžeme přeprogramovat, pokud jsme odhodlaní a nalezneme vnitřní sílu vše změnit“, říká Marina. Ve škola navíc spolupracujeme s odborníky a profesionálními kouči, kteří předávají dále své know-how a šíří tuto myšlenku dál mezi naše klienty.