škola

Poznejte blíže naše vzdělávací centrum.

Příběh školy

Příběh školy se zrodil v hlavě naší zakladatelky Mariny. Celý život je i byla obklopena lidmi a díky její vnímavosti nasávala jejich příběhy a potřeby.

No a pak jsem se zrodila já, Škola Plnění Přání. Proč by si lidi nemohli jak v dětství, ve středním i v pokročilejším věku, plnit svoje sny, které se týkají získání vědomostí, učení se. Například Mariny sousedka se v 81 letech učila hrát na kytaru, protože to celý život chtěla umět.

Nikdy není pozdě, ať už díky mně získáte vědomosti, které použijete v profesi, osobním životě nebo umění! Je to možná otřepané, ale pravdivé přísloví: Nevaž se a odvaž se!

Slovo zakladatelky

Žijeme v době, kdy jsou informace a vědomosti dostupnější než kdy jindy. Internet vládne světem a nabízí nám možnost rozšíření svých vědomostí a bádání „neznáma“. Proč ale člověk nečerpá tuto možnost a proč již nejsme chodící encyklopedie? Moje odpověď je zcela prostá:

  • internet s Vámi nemůže sdílet zkušenosti z reálného života,
  • nemůže zodpovědět všechny Vaše otázky, které se Vám při čtení a studiu objeví v mysli,
  • vnímat a ocenit Vaši snahu,
  • motivovat Vás k lepším výkonům a opakovaně vzbudit Vaši případnou klesající pozornost a zájem,
  • ocenit Váš přístup a schopnosti, a co je nejdůležitější
  • neusměje se na uvítanou,
  • a obvykle Vás ani nepodpoří v těžkých chvílích.

TO VŠE JE SCHOPEN POSKYTNOUT POUZE ČLOVĚK!

To bylo mojí motivací odstartovat tento svůj projekt, na který hledím jako na svoje dítě a já i celý můj tým budeme k němu přistupovat s úctou a zodpovědností.

Marina Martinů
Zakladatelka ŠPP

Chcete u nás vyučovat?

Myslíš si, že máš dar předávat vlastní znalosti a zkušenosti ostatním? Pokud chceš být součástí našeho inovativního vzdělávacího centra, který klade důraz na kvalitu poskytnutých služeb svým klientům a sází na barevnost a různorodost, tak tě rádi uvítáme v řadě našich lektorů. Nemusíš spekulovat a stačí vyplnit krátký kontaktní formulář. My se ti ozveme!

Hledáte místnost k pronájmu?

Na semináře, školení, workshopy či pracovní setkání je ideální naše školící místnost. Samozřejmostí je tu připojení k wifi a technické zázemí. Nechybí klimatizace a denní či umělé osvětlení.