Chtěli byste se naučit, jak si správně přát?

 

Přáli byste si prožít svůj život naplno, rozvíjet své vlastní já, svou kreativitu i své zdraví?

 

Tak to jste na správném místě!

Síla našeho přání...

Je třeba si uvědomit, že náš každodenní život se tvoří z přání – okamžitých, drobných, velkých, o blízké nebo vzdálené budoucnosti.

Probudíme se a říkáme: „Já bych ještě chvilku spal, já bych raději zůstal doma, já bych… a já bych si…“

COKOLI SI MYSLÍME – JSOU NAŠE PŘÁNÍ!

A když se naučíme, jak si správně přát, slovo „bych“ se změní v realitu. Následovně se nám změní život, ve kterém budeme mít vše, co mít chceme, a v němž se budou naše přání plnit.

Proč je tak důležité si správně přát?

My sami jsme strůjci našich vlastních myšlenek, přání a našich životů.

Myšlenky, tedy i přání, nás ovlivňují, jak pozitivně, tak i negativně.

Negativním myšlením si odepíráme štěstí, proto je důležité transformovat negativní myšlenky a přání na pozitivní.

Stáhněte si zdarma e-book:

Jak si správně přát a plnit si svá přání

Zakladatelka školy plnění přání Marina Martinů se před mnoha lety přistěhovala z Kazachstánu do Prahy. Bez jazykové znalosti, s minimálními prostředky a dvěma dětmi.  Je příkladem toho, že přání se plní, když víme, jak na to. Proto pro vás sepsala 10 rad, jak si svá přání můžete začít plnit!

Změna začíná u nás...

Zakladatelka školy plnění přání Marina Martinů se před mnoha lety přistěhovala z Kazachstánu do Prahy. Do Prahy se přestěhovala bez jazykové znalosti, s minimálními prostředky a navíc se dvěma dětmi.

„Tehdy jsem byla v koncích, přesvědčená o tom, že nic nejde, plná obav,
jak mám žít, co mám dělat, jak se uživit v cizí zemi. V té době mi kamarádka přinesla knihu se slovy ‚to ti může pomoct‘. Hodila jsem jí do šuplíku a jela dál v zajetých kolejích. Až po půl roce, když jsem už opravdu vůbec nevěděla, co si počít, vytáhla jsem jí a přečetla jedním dechem“.

Ta kniha jí opravdu změnila život. Stála na počátku její osobní změny, která ji přivedla až do bodu, kde je dnes.

Marina vede Školu plnění přání, kterou založila v Praze a jako jedna z lektorek vede kurz Jak změnit přání v realitu

Ona sama je živoucím příkladem toho, že přání se plní, jen musíme vědět, jak na to a mít odhodlání vydat se mimo naše vyšlapané cesty. 

Důvody proč u nás studovat

Žijeme v době, kdy jsou informace a vědomosti dostupnější než kdy jindy. Internet vládne světem a nabízí nám možnost rozšíření svých vědomostí a bádání „neznáma“. Proč ale člověk nečerpá tuto možnost a proč již nejsme chodící encyklopedie?

Internet s vámi nemůže sdílet zkušenosti z reálného života. Ve Škole plnění přání máme jedinečný přístup k našim klientům a jejich životům.

Internet nemůže zodpovědět všechny vaše otázky, které vám při čtení vyvstanou v mysli. Lektoři ve Škole plnění přání vám jsou zcela k dispozici a předají vám potřebné znalosti pro použití v praxi.

Internet neocení vaši snahu a motivaci. V rámci kurzů vás lektoři namotivují k lepším výkonům a opakovaně vzbudí vaši případnou klesající pozornost a zájem.

Díky menšímu počtu klientů ve skupině, se lektoři mohou více věnovat jednotlivcům, tím pro vás udělat výuku více osobní. Ke každému přistupujeme individuálně, s úctou a respektem!

To vše bylo motivací zakladatelky Mariny odstartovat tento projekt, který má lidem pomoci prožít život naplno.