Jsme průvodci vašeho seberozvoje a máme pro vás ZDARMA ke stažení hned 3 e-booky. Rozvíjejte s námi své vlastní já a žijte život, který chcete žít!

E-BOOK speciální rituál 

Rituály jsou součástí lidstva již od dávných dob. Samotný rituál vás přivede k sobě samým, do středu, stejně jako meditace. S pomocí rituálu ztišíte svoji mysl, zklidníte se, zastavíte a koncentrujete vaše myšlenky. Ve chvíli, kdy provádíte rituál, se soustředíte na jednu věc, myšlenku nebo přání.

E-BOOK jak správně na myšlenkové mapy

Jak vám myšlenkové mapy pomohou v dosažení toho, co si přejete? Co máte ve své mysli se odráží ve vnější realitě. Základem je srovnat si myšlenky a vědět, co chci. V procesu tvoření dokážete utříbit vaše myšlenky nebo přání. Jednoduchým způsobem zjistíte, co vás nejvíc trápí a kde konkrétně chcete zlepšit kvalitu vašeho života. Proč? Protože život máme jen jeden. Zklidněte svoji mysl, udělejte si čas jen pro sebe a vytvořte svoji originální myšlenkovou mapu, která vám pomůže realizovat vaše přání, to nám věřte.

E-BOOK jak si správně přát

Naučte se, jak změnit přání v realitu. S naším e-bookem objevíte sílu vašich myšlenek. Vy jste tvůrcem svého osudu. Na začátku rozhodují naše cíle a odvaha, které přímo souvisejí s naší důvěrou v sebe sama. Toto je zásada úspěchu ve všem, co děláme. Jen my sami můžeme vědět, co je pro nás dobré a co špatné, můžete přece zpívat jen svým hlasem a malovat jen svojí rukou. Nesrovnávejte se s druhými a využijte nejlepším způsobem to, čím vás příroda obdařila. Naučte se s námi, jak si správně přát!

Zakladatelka školy plnění přání Marina Martinů se před mnoha lety přistěhovala z Kazachstánu do Prahy bez jazykové znalosti, s minimálními prostředky a dvěma dětmi. Je příkladem toho, že přání se plní, když víme, jak na to. Sama si ale prošla dlouhý kus cesty, než na to přišla. Proto pro vás sepsala 10 rad, jak si svá přání můžete začít plnit a cestu si zkrátit!