Zajímavosti ke stažení

Zde naleznete ZDARMA ke stáhnutí produkty, které jsme speciálně připravili pro vás, pro naše fanoušky a příznivce Školy plnění přání. Věříme, že toho zde bude časem ke stáhnutí mnohem více! Rozvíjejte s námi své vlastní já a žijte život, který chcete žít!

E-BOOK jak si správně přát

Chcete se naučit, jak změnit svá přání v realitu? S naším e-bookem objevíte sílu vašich myšlenek a to, jak můžete ovlivnit váš vlastní život. Vy sami jste tvůrcem svého osudu. Na začátku jsou rozhodující naše cíle a odvaha, které přímo souvisí s naší důvěrou v sebe sama. Toto je zásada úspěchu ve všem, co děláme. Jen my sami můžeme vědět, co je pro nás dobré a co špatné, můžete přece zpívat jen svým hlasem a malovat jen svojí rukou. Nesrovnávejte se s druhými a využijte nejlepším způsobem to, čím vás příroda obdařila. Naučte se s námi, jak si správně přát!

Zakladatelka školy plnění přání Marina Martinů se před mnoha lety přistěhovala z Kazachstánu do Prahy bez jazykové znalosti, s minimálními prostředky a dvěma dětmi. Je příkladem toho, že přání se plní, když víme, jak na to. Proto pro vás sepsala 10 rad, jak si svá přání můžete začít plnit!

E-BOOK jak správně na myšlenkové mapy

Proč je důležité rozvíjet své vlastní já? A proč jsme zvolili právě tvorbu myšlenkových map? Je to nástroj, při kterém si v procesu tvoření dokážete utříbit vaše vlastní myšlenky nebo přání. Jednoduchým způsobem zjistíte, co vás nejvíc trápí a kde konkrétně chcete zlepšit kvalitu vašeho života. Proč? Protože život máme jen jeden. Zklidněte proto svoji vlastní mysl, udělejte si čas jen pro sebe a vytvořte svoji originální myšlenkovou mapu, která vám pomůže ke zlep- šení vašeho života, to nám věřte.