NÁSTROJ PŘITAŽLIVOSTI

Cesta jak si splnit vše,

po čem toužíte

Existuje mnoho praktik, která nám umožňují plnit si naše přání pomocí zákona přitažlivosti. Jeho hlavním pravidlem je: všechny naše myšlenky a náš postoj k životu jsou magnetem pro přitahování určitých událostí a okolností do našeho života.

Nástroj přitažlivosti

Cesta jak si splnit vše, po čem toužíte

Existuje mnoho praktik, která nám umožňují plnit si naše přání pomocí zákona přitažlivosti. Jeho hlavním pravidlem je: všechny naše myšlenky a náš postoj k životu jsou magnetem pro přitahování určitých událostí a okolností do našeho života.

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet, jak zákon přitažlivosti funguje?

 

Workshop - Tvorba mapy přání

 • Častým problémem plnění našich přání je, že buď si neumíme naše přání dostatečně a kvalitně představit neboli vizualizovat, anebo to činíme nepravidelně.
 • Mapa vizualizace přání nám pomůže zúžit naše sny na ty skutečně důležité. Vede k pochopení, jestli naše přání jsou opravdu naše, a ne například mých rodičů, a zdali nejsou jen módním trendem společnosti.
 • Po vytvoření vidíme mapu přání denně, a tak se naše myšlenky neustále vrací do kruhu našich cílů a tužeb. Tímto způsobem si bez velkého úsilí procvičujeme pravidelnou vizualizaci a posilujeme tím zmíněný zákon přitažlivosti.

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet, jak zákon přitažlivosti funguje?

Workshop

Tvorba mapy přání

 • Častým problémem plnění našich přání je, že buď si neumíme naše přání dostatečně a kvalitně představit neboli vizualizovat, anebo to činíme nepravidelně.
 • Mapa vizualizace přání nám pomůže zúžit naše sny na ty skutečně důležité. Vede k pochopení, jestli naše přání jsou opravdu naše, a ne například mých rodičů, a zdali nejsou jen módním trendem společnosti.
 • Po vytvoření vidíme mapu přání denně, a tak se naše myšlenky neustále vrací do kruhu našich cílů a tužeb. Tímto způsobem si bez velkého úsilí procvičujeme pravidelnou vizualizaci a posilujeme tím zmíněný zákon přitažlivosti.

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet, jak zákon přitažlivosti funguje?

Workshop

Tvorba mapy přání

 • Častým problémem plnění našich přání je, že buď si neumíme naše přání dostatečně a kvalitně představit neboli vizualizovat, anebo to činíme nepravidelně.
 • Mapa vizualizace přání nám pomůže zúžit naše sny na ty skutečně důležité. Vede k pochopení, jestli naše přání jsou opravdu naše, a ne například mých rodičů, a zdali nejsou jen módním trendem společnosti.
 • Po vytvoření vidíme mapu přání denně, a tak se naše myšlenky neustále vrací do kruhu našich cílů a tužeb. Tímto způsobem si bez velkého úsilí procvičujeme pravidelnou vizualizaci a posilujeme tím zmíněný zákon přitažlivosti.

Nástroj přitažlivosti

Co vám mapa přání přinese?

Nástroj přitažlivosti

Co vám mapa přání přinese?


Z workshopu si odneste svoji vlastní mapu přání, kterou si v naší kreativní dílně vytvoříte.

 • Mapa je mocný nástroj přitažlivosti. Umožňuje nám intuitivně i objektivně pochopit, co si naše srdce žádá.
 • Mapa přání bude vizuální připomínkou života, který si chceme vytvořit a žít.
 • Když se každý den díváme na mapu, vzpomeneme si na skutečné hodnoty našeho života, a začneme je hledat a vidět tam, kde jsme je možná dříve nechali bez povšimnutí.

Z workshopu si odneste svoji vlastní mapu přání, kterou si v naší kreativní dílně vytvoříte.

 • Mapa je mocný nástroj přitažlivosti. Umožňuje nám intuitivně i objektivně pochopit, co si naše srdce žádá.
 • Mapa přání bude vizuální připomínkou života, který si chceme vytvořit a žít.
 • Když se každý den díváme na mapu, vzpomeneme si na skutečné hodnoty našeho života, a začneme je hledat a vidět tam, kde jsme je možná dříve nechali bez povšimnutí.

Z workshopu si odneste svoji vlastní mapu přání, kterou si v naší kreativní dílně vytvoříte.

 • Mapa je mocný nástroj přitažlivosti. Umožňuje nám intuitivně i objektivně pochopit, co si naše srdce žádá.
 • Mapa přání bude vizuální připomínkou života, který si chceme vytvořit a žít.
 • Když se každý den díváme na mapu, vzpomeneme si na skutečné hodnoty našeho života, a začneme je hledat a vidět tam, kde jsme je možná dříve nechali bez povšimnutí.

Stáhněte si EBOOK

Jak na myšlenkové mapy

Jak vám myšlenkové mapy pomohou v dosažení toho, co si přejete? Co máte ve své mysli se odráží ve vnější realitě. Základem je srovnat si myšlenky a vědět, co chci. V procesu tvoření dokážete utříbit vaše myšlenky nebo přání. Jednoduchým způsobem zjistíte, co vás nejvíc trápí a kde konkrétně chcete zlepšit kvalitu vašeho života. Proč? Protože život máme jen jeden. Zklidněte svoji mysl, udělejte si čas jen pro sebe a vytvořte svoji originální myšlenkovou mapu, která vám pomůže realizovat vaše přání, to nám věřte.

Přehledně

Všechny naše On-line kurzy

Neuvažujete o Workshopu?

I tak si můžete něco odnést.

Akademie Láska

Jedinečná on-line akademie. Pohled 3 lektorů na téma Lásky. Jedinečné know how, jak ji v životě rozvíjet.

Kurzy

Cesta k nalezení štětí může začít právě u jedno z našich on-line kurzů.

Přehled e-booků

Nevíte kde začít? Zkuste jeden z našich e-booku, inspirace není nikdy dost.

Neuvažujete o Workshopu?

I tak si můžete něco odnést.

Akademie Láska

Jedinečná on-line akademie. Pohled 3 lektorů na téma Lásky. Jedinečné know how, jak ji v životě rozvíjet.

Kurzy

Cesta k nalezení štětí může začít právě u jedno z našich on-line kurzů.

Přehled e-booků

Nevíte kde začít? Zkuste jeden z našich e-booku, inspirace není nikdy dost.

Chcete vědět co je u nás nového jako první?