Spustili jsme nový e-shop!

V našem e-shopu nově naleznete originální produkty, které vám pomohou a podpoří vaše přání a sny. Každý produkt, který u nás v e-shopu máme, je opravdu jedinečný. Magické svíčky s tarotovým talismanem, speciální vonné olejíčky, minerální náramky nebo bylinnou směs pro zklidnění vaší mysli. Není to paráda? A máme toho ještě víc. Opravdu jedinečným kouskem v našem e-shopu, jsou rituální balíčky, které jsou určeny pro rituál, který podpoří přivolání lásky, hojnosti, bezpečí a ochrany nebo klidu a harmonie do vašeho života. A proč jsme se rozhodli takové produkty prodávat? Abychom podpořili vás, vaše sny a přání!

Magické svíčky s tarotovým talismanem

Každá svíčka byla navržena tak, aby podpořila váš záměr a vaše přání. Správné použití svíčky a vaše přání vám pomůže zlepšit vaše vztahy, finance, ochrání vás doma i na cestách a vnese do vašeho života harmonii a klid. Talisman společně s barvou podporuje záměr dané svíčky. Stačí si vybrat vaše přání, barvu svíčky a postupovat dle doporučeného návodu. Svíčka se musí vždy personifikovat, tedy napište na ni jméno toho, komu je určena. K podpoření vašeho přání je dobré na svíčku také napsat krátký text vašeho přání, nejlépe formou afirmace. Pro správný účinek svíčky a jejího magického působení nechte svíčku vždy dohořet. A čím jsou tyto svíčky jedinečné? Díky talismanům, které navrhla sama Marina, zakladatelka a lektorka Školy plnění přání.

 

Speciální vonné olejíčky v roll-on balení

Tyto olejíčky  speciálně vybrala a vyrobila Katka, naše lektorka, která vede kurzy aromaterapie a nově pro nás natočila i online kurz Aromaterapeutická lékárnička . Směsi vonných olejů jsou vybrané na základě hlavních pilířů šťastného život. A jaké to jsou? Harmonie, hojnost, klid, rovnováha, láska a zdraví. Všechny olejíčky jsou 100 % přírodní kvality bez konzervantů. Roll-on balení můžete mít neustále u sebe a vždy, když bude potřeba, stačí přivonět nebo použít na vaše zápěstí. Nechte na sebe působit sílu esenciálních olejů!

 

Minerální náramky

Minerály obecně podporují naše zdraví, psychickou pohodu a harmonizují prostředí, ve kterém žijeme. Podpořte váš záměr nošením minerálního náramku ! Pro podpoření lásky ve vašem životě jsme zvolili růženín, pro přivolání hojnosti karneol, náramek klidu a míru je tvořen z rodonitu, štěstí a harmonii podpoří lapis lazuli a zdraví tygří oko. Každý náramek obsahuje i křišťál, který podpoří sílu jednotlivých kamenů.

 

Čajová směs harmonie a klidu

Pokud máte rádi čaje , chvilku klidu, kdy jste sami se sebou a rádi vnímáte jedinečnost daného okamžiku, určitě vás nadchne tato speciálně namíchaná bylinková směs, která podpoří klid a harmonii ve vašem životě.  Blahodárně působí na fyzické tělo a harmonizuje naši mysl. Směs je složena z kozince, pupečníku, dobromysle, sporýše, mateřídoušky, sedmikrásky a skořice.

 

Rituální balíčky pro přivolání vašeho přání

Všechny produkty můžete také zakoupit ve speciálním rituálním balíčku , který podpoří a pomůže vám změnit vaše přání v realitu! Sestavili jsme pro vás jednoduchý rituál, který zvládne každý. Samotný rituál vás přivede k sobě samým, do vašeho středu. Ztišíte svoji mysl, zklidníte se, zastavíte a zkoncentrujete vaše myšlenky. Pozitivní myšlení je klíčem k úspěchu i životní spokojenosti. A právě rituál vás dokáže k pozitivnímu myšlení dovést. Náš rituál je sestaven tak, abyste v jednom balíčku dostali vše potřebné a mohli jej v klidu provést doma, kde se cítíte v bezpečí. Spolu s návodem slouží jako podpora plnění vašich přání. Hlavní je vaše nastavení, cesta a odhodlání. Balíčky jsou samozřejmě i skvělým dárkem pro vaše blízké. Každý balíček obsahuje magickou svíčku, minerální kameny pro tvorbu čakrového náramku, ručně vyrobený olejíček a harmonizační bylinnou směs. Nechybí ani návod pro samotný rituál. Návod  k rituálu je k dispozici i prostřednictvím odkazu.

V našem e-shopu je vše popsáno, tak čtěte, objednávejte a pište vaše zážitky, doplnění a názory na info@skolapp.cz.

Vaše zkušenosti nás zajímají, protože produkty jsou tu pro vás a na základě vašich zkušeností z kurzů a akademií.

Přejeme krásné a podařené rituály.