Proč jsou rituály naší součástí?

Rituály jsou součástí lidstva již od dávných dob. Ať už to jsou rituály denní nebo ty speciální. Pro každého z nás mohou mít různé významy jedno je však společné. Pocit sounáležitosti a propojení se s něčím, co nás přesahuje. Se silou, která vše tvoří a může spoluutvářet i náš osud a naše přání. Je určitě dobré, když nás rituály mohou v životě provázet. Jsme to však my, kdo jim otevíráme dveře a vědomě je do našich životů pouštíme.

Samotný rituál vás přivede k sobě samým, do středu, stejně jako meditace. S pomocí rituálu ztišíte svoji mysl, zklidníte se, zastavíte a koncentrujete vaše myšlenky. Ve chvíli, kdy provádíte rituál, se soustředíte na jednu věc, myšlenku nebo přání. Rituálem buď podporujete vaše pozitivní myšlenky, přání a s otevřeným srdcem přivoláváte do života to, co potřebujete, cítíte, že vám chybí. Nebo zvolíte obrácenou variantu. S pomocí rituálu se dokážete zbavit i nechtěného nebo přebytečného. Naučte se proto rituály praktikovat pravidelně, protože rituály dávají životu řád a posilují náš pocit bezpečí, jistotu a stabilitu. I když jejich význam každý vnímáme trochu jinak, vždy symbolizují hluboké vnitřní hodnoty a spojují spirituální rovinu s tou fyzickou.

Pro vás, kdo chcete zažít sílu rituálu, jsme připravili speciální balíčky pro uskutečnění rituálů, které vám do života pomohou přivést bezpečí a ochranu, hojnost, lásku, štěstí a harmonii nebo vás ochrání například i během cestování. Tyto balíčky si můžete zakoupit v našem novém e-shopu.

K čemu naše balíčky vlastně slouží a jak správně rituál provést?

Rituál je sestaven tak, abyste v jednom balíčku dostali vše potřebné a mohli jej provést v klidu svého domova a podle vlastního tempa i nastavení. Spolu s návodem slouží jako podpora plnění vašeho přání. Neudělá to však za vás, to neumí žádný rituál. Nejlépe funguje s aktivní účastí. Pokud budete aktivně pracovat na splnění vašeho přání, rituál vás plně podpoří a pomůže vám vidět ty správné příležitosti, potkat ty správné lidi a vnímat správné načasování. Proto si dobře rozmyslete, kdy a jak jej provedete. Hlavní je vaše nastavení, cesta a odhodlání se po ní vydat.

Co je obsahem balíčku?

Magická svíčka s tarotovým talismanem, speciálně namíchaná směs esenciálních olejů, minerální kameny pro tvorbu čakrového náramku a čajová směs pro zklidnění vaší mysli a navození té správné atmosféry. Balíček je vždy určen pro jednu osobu.

A proč jsme zvolili zrovna rituál se svíčkou?

Oheň patří od pradávna k základním přírodním živlům. Svíčka má moc zklidnit vaši mysl a navodit tu správnou atmosféru pro uskutečnění rituálu. Magie svíčky podporuje stav pohody, lásky, harmonie, klidu, míru a bezpečí. Propojí nás s naší spiritualitou. Magické účinky ovlivňuje i volba samotné barvy. Vybírat můžete z pěti barev, kdy každá barva představuje něco jiného.

Návod k rituál s magickou svíčkou k podpoře plnění vašeho přání

 1. Vytvořte si místo, kde váš rituál uskutečníte. Je to jen na vás, zda budete sami, s přáteli nebo rodinou a každý si během rituálu plní to své přání se svým balíčkem. Můžete rituál obohatit o hudbu nebo provést v tichu. Vše navnímejte podle sebe a tvořte to, co cítíte, že je vám milé.
 2. Příprava balíčku. Mějte vše po ruce, tedy obsah balíčku, zlatý fix či párátko a vše, co cítíte, že k rituálu patří. Je dobré během rituálu setrvávat na jednom místě a neodbíhat.
 3. Uvařte si speciální tematický čaj, který budete popíjet během rituálu. Bylinnou směs můžete použít i jako vykuřovadlo nebo část obsahu čaje vysypejte na nehořlavou mističku a ponechte jen tak. Důležitá je fyzická přítomnost bylin.
 4. Olejíček si můžete dát na zápěstí, přivoňte k vůni a nechte ji ať prostoupí celou vaši bytost a provoní i prostor. Směs byla namíchána na podporu konkrétního tématu a podpoří materializaci vašeho přání.
 5. Přání si nyní v mysli přeříkejte, věnujte mu plnou pozornost, zda je to to ono. Vizualizujte si vaše přání. Pokud potřebujete poradit, co přesně afirmace znamená, stáhněte si zdarma náš e-book Jak si správně přát, který najdete na skolaplneniprani.cz v sekci ZAJÍMAVOSTI KE STAŽENÍ
 6. Napište vaše přání na papír a dejte si záležet. Afirmaci tak můžete mít neustále u sebe a připomínat si vaše přání i po skončení rituálu.
 7. Pak přistupte ke svíčce. Vaše přání nebo afirmaci napište kolem obvodu svíčky, na druhou stranu, než je magický talisman. Nahoru kolem knotu navíc napište vaše jméno bez diakritiky. Tím jste vaši svíčku personifikovali a její magický účinek bude směřovat pouze k vám.
 8. Svíčku bezpečně umístěte na nehořlavou podložku, talířek, misku, …
 9. Až bude vše hotové, zapálíte svíčku, v duchu ji poprosíte, aby pomohla splnit vaše přání.  U zapálené svíčky začnete tvořit váš náramek!
 10. Až bude hotový, umístíte náramek, balíček s čajem, přání na papíře, olejíček a můžeme přidat i nějaký přívěsek, který často nosíme, kolem svíčky v bezpečné vzdálenosti. (obrázek barevných čaker). Zavřete oči, a vizualizujte u svíčky svoje přání do detailu cca 10 minut. Můžete držet nad svíčkou ruce (zvolte bezpečnou vzdálenost, plamen vás nesmí hřát příliš), jakoby energeticky vnášet svoje přání z myšlenek skrz ruce do ohně. U svíčky můžete meditovat i delší dobu, podle chuti a možností.
 11. Ukončíte vizualizaci se slovy „Ať je tak!“, při tom stále držíte dlaně nad ohněm.
 12. Rituál je dokončen.
 13. Teď nechte pracovat svíčku, plně jí důvěřujte! I když už dohoří, stejně bude její energie ještě nějaký čas pracovat. Noste náramek, pijte čaj, voňte se olejíčkem. Napsané přání je umístěné tak, abyste ho často viděli. Po rituálu pozorujte a vnímejte veškeré drobné změny ve vašem životě, které se týkají přání. Tak pochopíte, že rituál začal fungovat.
 14. Varovaní – svíčku nesfoukávat!!! Hasit speciálním zvonkem nebo menší skleničkou! Svíčku je třeba nechat dohořet co nejdříve, ale jen v přítomnosti lidí na nehořlavé podložce.

Přejeme vám úspěšný rituál, a hlavně ať si do života přivoláte přesně to, po čem toužíte. A nezapomeňte, v našem e-shopu můžete zakoupit i jednotlivé produkty nebo speciálním balíčkem obdarovat jako dárek vaše blízké 

Změna začíná u vás!

 

Tým Školy plnění přání