Proč je láska základní pilíř života?

Láska je bezesporu nepostradatelnou součástí našeho života. Ať už je to láska k sobě samým, k dětem, k rodině, k partnerovi nebo partnerce, láska k přírodě, k naším koníčkům, ke knihám. Je to pozitivní citový vztah k někomu nebo k něčemu. Ne nadarmo se říká, že bez lásky není život. Otevírá naše srdce a zve do nich druhé lidi, kteří nás obohacují, inspirují, a dokonce i milují. Bez lásky jednoduše není štěstí. A víte proč? Protože díky ní cítíme (někdy i to bolestivé), dává nám sílu, odvahu a skrze ni vnímáme pocit sounáležitosti.

Láska je základním pilířem šťastného a spokojeného života, a o takový pilíř musíme pečovat, dávat mu energii, čas a pozornost.

Samozřejmě existují i lásky nezdravé, které nám mohou ublížit, můžeme se díky tomu cítit smutní nebo ztracení. Je potřeba naučit se je rozeznávat a vpouštět do života jen to, co je pro nás dobré a v čem se dobře cítíme. Je důležité zaměřit se na to, co nás uspokojuje, co nám přináší štěstí, klid a toho se držet. Každý z nás má určitě zkušenost s láskou nezdravou nebo nešťastnou. Ale i ta je důležitá, protože nás učí a posouvá v životě dál. Nesmíme proto zanevřít sami na sebe a dál na sobě pracovat. Nechat za sebou to, co nám neprospívá, nečiní nás šťastnými. Není to určitě jednoduché, ale může vám v tom pomoci i jednoduchý rituál,přání, cíl, a hlavně vidina něčeho lepšího, protože každá bytost na světě si lásku zaslouží.

Základním faktorem je to, jak na sebe pohlížíme my sami. To, jak o sobě přemýšlíme, mluvíme, jak se přijímáme, naše vlastní myšlenky, to vše nám do života přivolává různé události i osoby. Protože kam jde pozornost, tam jde energie, a to roste a sílí. Pracujme proto na sobě, hýčkejme si lásku k sobě samým i k našim blízkým. A protože láska je jeden z pilířů šťastného života, připravila si Marina jednoduchý návod na malý rituál. Co k němu potřebujete? Ideálně rituální balíček k přivolání lásky. Návod, jak správně na tento rituál, si můžete přečíst v našem e-booku, který si ZDARMA stáhnete na našich webových stránkách.

Na našem Facebooku navíc najdete i video, které natočila Marina a kde vám ukážeme celý rituál k přivolání lásky do vašeho života. Video je také k vidění ZDE.

Věnujte lásce pozornost a věnujte maximální pozornost lásce k sobě. Pak totiž váš seberozvoj bude jen vzkvétat a vaše přání budou mít víc prostoru pro vstup do vaší reality.