Jak si do života přivolat lásku? Vyzkoušejte tyto rady a otevřete své srdce

Celý svět je tvořen energiemi. Naše vnímání z nich dělá pozitivní nebo negativní energie. Čím více negativní energie si pouštíme do života, tím více negativních pocitů nebo situací se nám děje. Může to být způsobeno například pochybnostmi, nedůvěrou sami v sebe nebo chybějící sebeláskou. Čím více pozitivní energie si pustíme do svého života, tím lépe.

  1. Začněte myslet pozitivněji. Může se to zdát, jako těžká věc a velké klišé, ale věřte, že není. Začněte u maličkostí. Například, když ráno vstanete, přesměrujte mysl na to pozitivní, co vás v ten den čeká. Stačí jedna věc, abyste vstávali s radostí, i kdyby ze začátku byla jen malinká. Neznamená to, že lusknutím prstu změníte své myšlení. Ale vnímejte své myšlenky, přemýšlejte o nich, hledejte v nich hlavně to pozitivní. Je to o našem přístupu. Nic není černobílé. Jako pomůcku si vybavte čínskou monádu harmonie jin a jang. V bílém poli je vždy kousek černého a naopak. Když na vás přijdou chmury, nic se neděje. Je to jen to malé černé políčko v záplavě bílé. S pozitivním myšlením vám může pomoci i náš online kurz Jak změnit přání v realitu, kde lektorka Marina vysvětluje, jak na to.
  2. Proveďte jednoduchý rituál. Zklidněte svou mysl, sedněte si na příjemné místo, zapalte si svíčku. Rituály je dobré provádět tehdy, kdy jsou silné energie, jako je například úplněk nebo novoluní (s úplňkem se lépe zbavujete, dokončujete a s novoluním lépe začínáte, dáváte základy) A návod na rituál k přivolání vašeho přání, tedy i lásky, najdete v našem e-booku se speciálním rituálem.
  3. Sepište si vaše přání na papír. Chcete si do života přivolat svého vysněného partnera, být milovaní a mít hezké vztahy? Napište vše, co si přejete. Proces psaní myšlenky nám pomáhá si ji lépe srovnat a přesně si definovat, co chceme. Použijte i afirmace k přivolání lásky.

Afirmace na přivolání lásky 

Jsem milovaný/á a miluji.

Jsem obklopen/a lidmi, kteří mě milují.

Přijímám lásku ve všech jejích podobách. 

  1. Nezapomínejte sami na sebe. Hýčkejte své tělo, mysl i duši. Otevřete se novým možnostem, zážitkům. Napište si do kalendáře aspoň pár hodin týdně, které budou jen vaše. Můžete-li víc, udělejte to.
  2. Mějte se rádi. Jste jedinečná bytost, která žije z lásky. Pokud vám tato věta nic neříká, pusťte si pohádku Pyšná princezna. Láska udělala neuvěřitelné věci s květinou a teď si představte, co může udělat s lidskou bytostí. Je to náš pilíř.

Věřte v lásku a přejte si ji. Nemusí se objevit hned ve vnějším světě, ale stačí jen myšlenka a ihned se objeví v tom vnitřním. Hlavně nezoufejte. Síla pozitivního myšlení dokáže divy a až budete připravení, láska se jakoby zničehonic objeví.