Nový rok, nová předsevzetí

Rok 2020 byl pro všechny velmi náročný a každého z nás změnil. Nový rok a nový začátek je nyní důležitější než kdy dříve. Čelíme výzvě, jak dál. Pojďme se na to podívat z té lepší stránky. Změna je dar, který nám umožňuje udělat v našem životě rozhodnutí, která bychom možná v minulosti odkládali. Čeká nás jeden z nejdůležitějších rituálů, nový rok a novoroční předsevzetí. Naděje je světlem na konci tunelu, které se projevuje přes naše přání a touhy. Zastavme se na chvíli v prostoru svého srdce a naslouchejme tomu, po čem opravdu toužíme a co nás dělá šťastnými, co skutečně v životě chceme. Ať už je realita kolem nás jakákoliv, naučme si správně přát a uchovejme si v mysli obrazy našich přání. Pomohou nám v tom afirmace, které nás vedou k pozitivnímu nastavení mysli a posilují plnění našich přání.

Jak si udržet náš záměr? Dělejme věci, které nás baví a naplňují, ať už se jedná o tvoření nebo vzdělávání se. Posouvejme vlastní hranice a občas vystupme z komfortní zóny. Rozvíjejme své vlastní já.

Pojďme to v roce 2021 udělat prostě po svém a věnujme každou volnou minutu tomu, co my chceme a co skutečně potřebujeme. Naplňme náš život malými radostmi a splňme si malá i ta větší přání. Odstraňme všechny překážky a strašáky z mysli a žijme život naplno. Hoďme teď a tady veškeré své neúspěchy a pocity viny za hlavu a žijme tak nejlépe, jak umíme. A když se vám jednou nebo dvakrát nepodaří něco splnit? Nevadí, příště to určitě vyjde. Potřebujete své předsevzetí změnit, protože se trápíte při jeho plnění? Udělejte to. Je pro vás náročné předsevzetí vyplnit? Naporcujte mamuta. Tedy, rozdělte si svůj cíl na menší kroky, které pro vás bude snazší plnit. Prostě věnujte se seberozvoji a vytvořte si život, který vás přes všechny vzestupy i pády baví žít. Pokud už ho máte, tak inspirujte druhé vlastním příkladem nebo se věnujte kosmetickým úpravám vašeho životního štěstí.

Škola plnění přání je tu od toho, aby vám ve vaší životní cestě prospěla. Podpořila vás, kde je třeba a otevřela vám nové obzory.

Přejeme vám, aby rok 2021 byl tou nejhezčí výzvou, která vás potkala.