Jak změnit svá přání v realitu?

Skutečným klíčem jsme my sami. Každý z nás má v sobě vnitřní moudrost, která slouží jako životní kompas. Jak rosteme a jdeme po stezce života, stává se nám, že ji necháváme formovat vlivem a názory okolí a na svůj vnitřní kompas zapomínáme. Když se dostaneme do slepého bodu, pochopíme, že to byl zavádějící směr a liché indicie. V té chvíli hledáme, co by nám pomohlo. A jsme to opět my sami. Vracíme se k sobě, ke svému nitru a k tomu, co chceme, cítíme a vnímáme. Nezáleží na tom, kolik jsme toho ušli, vychovali dětí nebo jak zářivou kariéru máme. V tomto bodě jsme si všichni rovni.

Opět hledáme, ale tentokrát sami sebe a ladíme svůj vnitřní kompas. Naše přání a touhy nám velmi pomáhají, protože my sami nejlépe víme, co nás naplňuje, kam směřovat a co je pro nás skutečně důležité. Ano, občas musíme udělat nějaký ten kompromis, ale NIKDY a opravdu NIKDY se nevzdávejme svých přání a snů. Jak tedy znovu začít měnit naše přání v realitu? Ve ŠKOLE PLNĚNÍ PŘÁNÍ vás to naučíme! Pod vedením zkušených lektorů a zakladatelky Mariny Martinů Šulcové, zjistíte, že váš přístup a vaše myšlení jsou klíčem k vašemu štěstí!

Co vám nabízíme?

Aktuálně usilovně pracujeme na online verzích vybraných kurzů a workshopů. A jedním z nich bude i online kurz Jak změnit přání v realitu, který povede Marina. „Našim klientům chceme poskytnout vědomosti a tipy, jak mít jejich vlastní život pod kontrolou a žít mnohem kvalitněji a šťastněji. Je to pouze o našem přístupu. Člověk je určitým způsobem sice naprogramován, lze říct již od dětství, ale mysl můžeme přeprogramovat, pokud jsme odhodlaní a nalezneme vnitřní sílu vše změnit“, říká Marina.

Jak znovu používat svůj vnitřní kompas, tvořit svůj život a mít z toho potěšení?

„Vše závisí na důvěře v sebe,“ doplňuje Marina. To je základ úspěchu ve všem, co děláme. Využijte nejlepším způsobem to, čím nás příroda obdařila. Tvořte vlastní, originální cestu životem a nekopírujte cesty druhých. Pokud chcete svůj život změnit, musíte změnit svoje myšlenky. A první zásadní věc, kterou musíte udělat, je, požádat život o to, co chcete. Když nevíte, kam míříte, tak se tam nikdy nedostanete. Nezáleží na tom, kolik vám je let, jakého jste pohlaví, v jakých podmínkách a v jakém státu žijete. Kdykoli, v jakýkoli časový moment vašeho života jste schopni změnit ho k lepšímu. Důležité je vaše rozhodnutí jít do akce. Několik základních tipů si můžete přečíst i v našem e-booku Jak si správně přát, který jsme speciálně vytvořili pro naše klienty a příznivce.

Marina ještě dodává: „Musíme si uvědomit, že náš každodenní život se tvoří z přání – okamžitých, drobných, velkých, v blízké nebo vzdálené budoucnosti. Probudíme se a říkáme: „Já bych ještě chvilku spal, já bych raději zůstal doma, já bych … a já bych si…“ Cokoli si myslíme – jsou naše přání. A když se naučíme, jak si správně přát, slovo „bych“ se změní v realitu. Následně se nám změní život, ve kterém budeme mít vše, co mít chceme, a v němž se budou naše přání plnit.“

A to je hlavním posláním kurzu Jak změnit přání v realitu. Je jedno kolik vám je let nebo zda máte již nějaké vědomosti k vybraným tématům nebo jste úplný začátečník. Jsme tady pro všechny, kteří chtějí svůj život žít na plno a chtějí se naučit správně si přát.  Síla vašich přání, myšlenek a pozitivního přístupu k vašemu životu dokáže mnoho.

Udělejte proto změnu ve svém životě a začněte měnit svá přání v realitu hned teď!