Proč je důležité mít v životě LÁSKU?

Láska je nepostradatelnou součástí našeho života. Kdo je milován a miluje, cítí se šťastnější, sebevědomější a často začne pociťovat zlepšení i v dalších oblastech svého života.

Co když se nám ale láska vyhýbá, naše vztahy stagnují, nebo jsou dokonce na bodu mrazu?

Existuje způsob, jak přivést lásku do svého života?

Ve Škole plnění přání se na tyto otázky snaží odpovědět tři lektorky – Marina, Markéta a Kateřina. Každá z nich k tématu přináší jedinečný úhel pohledu, své zkušenosti, a hlavně své know – how. Marina učí klienty Školy plnění přání Jak změnit přání v realitu, Kateřina předává své zkušenosti z čínské praxe Feng Shui a Markéta vás učí, jak si krasopisem vytvořit své přání. Tyto tři ženy se rozhodly spojit své vědomosti a vytvořit jedinečnou akademii Jak přivést LÁSKU do života. Protože bez lásky není štěstí. Protože bez lásky není život. Proto je důležité v životě lásku mít, umět ji dávat a hlavně ji umět i přijímat.

Láska je jako hnací motor, který nás žene vpřed. V rámci akademie se dozvíte, co vše můžete pro zlepšení své „vztahové situace“ udělat. A jak už to tak bývá – začít musíte vždy u sebe! Nejdřív je třeba udělat inventuru svých přání a svého životního prostoru. Váš cíl se může vzdalovat pouhou špatnou formulací slov nebo nesprávně umístěným předmětem ve vašem domově. Síla myšlenky, síla prostoru i síla vizualizace vašeho přání vám v tom všem pomohou.

Je dobré si uvědomit, že láska má mnoho podob – mateřská, rodičovská, manželská, partnerská, láska ke zvířatům, láska k přátelům, sebeláska, láska k přírodě. Láska může být karmická nebo třeba osudová. To vše je láska. Pokud vám například partnerská láska zrovna nevychází, zkuste se zaměřit na jiné druhy lásky a inspirovat se tam, kde to funguje. Jak máte nastavené dávání a přijímání? Máte rádi především sami sebe, nezištně, nebo spolu hrajete hry „oběť a soudce, „vězeň a kat“?

To, co máme rádi, nás ovlivňuje v našich každodenních rozhodnutích, v tom, jak se chováme k sobě i k ostatním, utváří náš celý život. Bez lásky nemůže být člověk šťastný.

„Až když jsme našli lásku, víme, co nám v životě chybělo.“
– John Ruskin, anglický spisovatel a umělecký kritik

Láska nám dává pocit štěstí, pocit, že někam patříme, pocit sounáležitosti. Pomáhá nám utvářet vztah k sobě samým a poznat vlastní hodnotu. Může se občas zdát, že se k nám láska obrací zády, ale není tomu tak. Jen ji musíme do života vpustit, dovolit si ji, a to správným nastavením mysli, přijetím sama sebe a odpuštěním sobě i ostatním. Nic není černobílé, vše má více úhlů pohledu. A proto je důležité na lásku nezanevřít a každý den dělat všechno proto, aby láska v našem životě setrvala a mohla vzkvétat.