Jak využít letní slunovrat a splnit si svá přání?

V sobotu 20.6.2020 těsně před půlnocí nás čeká letní slunovrat. Den, kdy se můžeme zbavit starého a přivítat nové. Celý červen je ve znamení dynamické energie, kterou můžeme pociťovat v mnoha formách. Využijme tuto sílu a přivítejme léto opuštěním všech zastaralých vzorců, nepravdivých přesvědčení a všeho, co v životě pociťujeme jako omezující a bolavé. Naopak si vizualizujme a prociťme to, co nás těší, co si přejeme a co v nás probouzí radost a životní elán.

Věnujme proto svým přáním a vizím jeden malý rituál!

Najděte si příjemné místo, které si upravíte tak, aby vám tam bylo příjemně a pohodlně. Může být venku i uvnitř. Řiďte se svými pocity.

Budete potřebovat papír, tužku a svíčku libovolné barvy.

  • Nalaďte se na sebe, jak se cítíte a uklidněte svou mysl. V momentě, kdy se budete cítit dobře, začněte s psaním.
  • První list papíru: sepište si vše, čeho se chcete zbavit, co má odejít, co vám překáží.
  • Druhý list papíru: sepište si přesně, co si přejete, kam směřujete, jaké jsou vaše cíle a přání.
  • Dopřejte si dostatek času na sepsání veškerých bodů.
  • Zapalte svíčku a při jejím svitu si přečtěte první list a v myšlenkách se s každým bodem rozlučte, vědomě ho opusťte a vyškrtněte ze svého života. Můžete ho škrtnout i na papíře.
  • Dále si přečtěte druhý list papíru a v myšlenkách si představujte, jak se vaše přání plní a vy jste spokojení a šťastní. Dejte si dostatek času a vzbuďte v sobě opravdovou radost ze splněného přání. Na papíře si můžete daný bod odškrtnout, jako splněný.
  • Nakonec věnujte chvíli krátké meditaci a nechte v sobě doznít příjemné pocity ze splněných přání. Prožijte ji s pocitem lehkosti, bezpečí a radosti z toho, jak se vše, co si přejete, daří a plamen svíčky zažehl radost ve vašem srdci.

Pro inspiraci si můžete stáhnout náš e-book Jak si správně přát a použít uvedenou techniku.

Těšíme se na vaše příběhy o slunovratovém rituálu!