Nový rok, nové projekty, nové tematické akademie!

Začátkem roku jsme do světa vypustili naše nové video. Pokud jste ho ještě neviděli, máte možnost jej shlédnout na našem Instagramu nebo Facebooku.

Touto upoutávkou jsme chtěli započít nový rok a vyzdvihnout myšlenku naší školy – že sny si u nás můžete skutečně splnit. Ať už se jedná o sen být více kreativní, snahu zjistit, kdo vlastně jsme nebo si rozšířit své vědomosti. Škola plnění přání je tady pro vás a my věříme, že s námi si své sny a přání splníte!

Kromě stálé široké nabídky kurzů poznání a dovedností Škola plnění přání nově představuje tematické akademie, které se budou konat v prostorách Školy, ale i mimo ní na různých zajímavých místech v Praze a jejím okolí. V akademiích, které budou vždy zaměřeny na jedno konkrétní téma, vás zkušení lektoři seznámí hned s několika různými úhly pohledu na danou věc. Můžete se těšit například na témata: jak přivést lásku do svého života, jak být krásná a šťastná a připravujeme i akademii zaměřenou na zdraví nebo poznej sám/a sebe, plnění snů v praxi a podobně.

První akademie proběhla již před Vánoci, kdy jsme společně tvořili vánoční dekorace a věnce, dozvěděli jsme se něco zajímavého o vánočních zvycích a strávili spolu inspirativní odpoledne. Druhá taková akademie, kdy vám naše tři lektorky ukážou pohled na lásku ze tří různých úhlů, se jmenuje Jak přivést lásku do života. Během tohoto setkání se podíváme na to, co vše můžeme pro zlepšení své „vztahové situace“ udělat my sami. Tato akademie proběhne v sobotu 25.1. 2020 v prostorách Školy plnění přání a veškeré informace naleznete na našich webových stránkách.

V únoru se můžete těšit na tematický večer s valentýnským podtextem – Bud‘ krásná nejen na Valentýna. Tyto večery proběhnou hned dva a budou se konat na dvou různých místech v Praze. První se uskuteční v úterý 6. 2. 2020 v Uhříněvsi v místní Pivovarské restauraci. Ve čtvrtek 11. 2. se pak sejdeme v Café AdAstra sídlící jen pár kroků od pražské Náplavkyv kavárně, která zaměstnává lidi s různými handikepy. Je nám ctí, že můžeme strávit večer právě tady. Určitě to nebude poslední akce, kterou v této kavárně plánujeme uspořádat.

Během těchto valentýnských večerů se zaměříme primárně na naši vnitřní krásu. Protože platí, že když jsme spokojené uvnitř, jsme spokojené i navenek! Objevíte zde svoji vnitřní Bohyni a vyrobíte si originální čakrový náramek. Navíc jsme na tyto akce pozvali také vizážistku ze salonu Radiance Beauty & Aesthetic center z Prahy 2. Máme pro vás připravenou i soutěž, občerstvení a dárečky! Přihlašovat se můžete na našem webu nebo na email info@skolapp.cz.

Letos máme v plánu uspořádat těchto akademií a tematických večerů mnohem více. Sledujte proto naše webové stránky, Facebook a Instagram, aby vám nic neuniklo. A nezapomínejte, že s novým rokem přišla i nová dekáda, nový začátek i nové výzvy. A také doba, kdy si můžete začít plnit své nesplněné sny. 

Těšíme se na vás.

Škola plnění přání