Den otevřených dveří ve Škole plnění přání, část III.

Páteční Den otevřených dveří se blíží a my se nemůžeme dočkat. Kromě již zmíněných kurzů, o kterých jste si mohli přečíst v předešlých článcích, vám nyní představujeme ještě poslední dva, neméně zajímavé kurzy.

Nauč se milovat své vnitřní dítě

Abychom mohli porozumět svému okolí, musíme nejdříve poznat a pochopit sebe a to přes své “vnitřní dítě”. Každý dospělý člověk má takové vnitřní dítě v sobě a to jej, chtě nechtě, ovlivňuje v situacích běžných, i těch životně důležitých. Na kurzu Poznej své vnitřní dítě budete mít jedinečnou možnost naučit se s ním komunikovat a tak ovlivnit své chování a rozhodování. Dozvíte se také, že naše chování je úzce spjato s prožitky z dětství a že kromě samotného dítěte na nás působí také rodič a jejich vyrovnaná stránka našeho ega – dospělý. Účast na tomto kurzu je odrazovým můstkem pro účast na semináři jedinečné metody RUNA, jež je spojením psychologické teorie a praktických zkušeností z rozličných terapií. Zde se naučíte hlouběji vnímat své vlastní motivy chování a programy z dětství a to nejen u sebe, ale také lidí ve vašem okolí. 

Obličejová jóga

O klasické józe se nejspíše nemusíme dlouze rozepisovat, slyšel o ní snad každý. Co ale obličejová jóga? Obličejová jóga je spojením prvků jógy, relaxačních technik, fonetických cvičení a jemných masáží lymfatických uzlin, které prokazatelně působí v boji proti vráskám. Kromě estetických účinků má ale i velmi dobré vedlejší účinky – pomáhá povzbudit vaše psychické rozpoložení. Na kurzu se naučíte sestavu, kterou si postupem času zpevníte obličejové kontury, naučíte se jemné masáži obličeje a také si rozpohybujete svůj lymfatický systém, díky němuž bude pleť pročištěná a rozzářená. 

Který kurz navštívíte necháme samozřejmě na vás, pevně však věříme, že ať bude vaše rozhodnutí jakékoliv, půjde o tu nejlepší investici. Investice do nás samotných není totiž nikdy prodělečná.

Seznamte se s jednotlivými kurzy a jejich lektory osobně během pátečního Dne otevřených dveří. Budeme se na vás těšit ve dvou blocích a to od 15:00 a od 18:00, program obou je totožný.