Pravidla soutěže o poukazy


Pokud jste došli až sem, je velmi pravděpodobné, že Vás zde zavedla naše soutěž, kterou jsme nedávno spustili na facebookových stránkách. A protože každá soutěž má svá pravidla, věnujte, prosím, pár chvilek pravidlům té naší.

Provozovatelem soutěže je:

Škola plnění přání, s.r.o., Hálkova 1406/2, 120 00 Praha 2, IČ: 01969781.


Je důležité vědět, že soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let trvale žijící v Česku a nebo Slovensku.

Berte na vědomí, že tato soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.


Soutěž probíhá od 30.8.2019 do 13.9.2019 do 12:00.
Výherce stanoví náhodný los ze všech zúčastněných, a ten bude následně zveřejněn na facebookové stránce Školy plnění přání, dne 15.9.2019.


Hodně štěstí všem zúčastněným přeje tým Školy plnění přání!