Akademie

Akademie trvá 4 hod. V rámci této akademii se podíváme na to, co vše můžeme pro zlepšení své „vztahové situace“ udělat. A jak už to tak bývá – začít musíme u sebe!
Chcete se dozvědět, jak můžete efektivně ovlivnit Váš život a Vaše vlastní zdraví? Podívejte se na téma zdraví ze třech pohledů. Unikátní akademie se třemi lektorkami.
Jste milovníkem vína? A napadlo by vás někdy, že byste ho nejen pili, ale že byste pomocí vína vytvořili i něco kreativního? Ne? Tak dorazte na náš workshop Netradiční malování a psaní s červeným vínem!
Přijďte se s námi naučit lézt ne jedné z nejstarších horolezeckých stěn v Praze přímo v centru a dozvědět se něco o zdravém životním stylu.

Vlastníte benefity a nevíte jak je využít?

Zakupte si naše kurzy přes aplikaci Benefity! 

Nákup lze realizovat v aplikaci formou nákupního košíku. Kurz objednáte přímo v aplikaci Benefity zadáním částky kurzu. Do poznámky v objednávce v aplikaci je vždy důležité uvést o jaký kurz se jedná a termín kurzu!

Před objednávkou prosím vždy kontaktujte zákaznickou linku školy na telefonním čísle +420 731 838 278 pro informaci zda se na Vámi vybraný termín lze objednat. 

Těšíme se na Vás!