On-line kurzy živě

Na 2 hodinovém workshopu proniknete do tajů světa řeckých bohů, kteří ovlivňují náš život a naše rozhodnutí. V každém člověku převládá určitý archetyp řeckého Boha a na tomto kurzu se naučíte, jak s ním správně pracovat.
S lektorem Mgr. Honzou Kročou během 90 minutového workshopu objevíte kouzlo výkladu z Tarotových karet! Naučíte se význam jednotlivých karet i důležité kombinace. Získáte hlubší pohled do vlastního života a způsobů předvídání budoucnosti!

Jak se správně připravit na naše on-line kurzy?

Kurz bude probíhat přes platformu Webmeeting.

Den před samotným webinářem vám pošleme email s pozvánkou a odkazem na vámi vybraný kurz.

Kliknutím na odkaz se automaticky 3 min. před webinářem dostanete do “místnosti", kde bude webinář probíhat.

Potřebujete webkameru, mikrofon (v noteboocích máte vše k dispozici).

Webinář bude interaktivní, můžete “naživo” hovořit s lektorem.