Osobní konzultace

V čem vám může být nápomocná?

Trápí vás nějaký problém?

Chcete udělat změnu ve svém životě?

Přicházejí vám do života situace nebo lidé a cítíte se kvůli tomu nejistí nebo vykolejení? Co si o tom s někým promluvit?

Marina Martinů Šulcová je zakladatelkou a lektorkou kurzu Jak změnit přání v realitu a vede i osobní konzultace, kde můžete společně probrat témata, která vás trápí, která byste chtěli řešit nebo změnit. Pomůže vám odhalit hluboko zakořeněné bloky a traumata a ukáže vám tu vaši cestu, díky které změníte svá přání v realitu.

V čem vám Marina pomůže?

  • Zjistíte, jak přenastavit starý způsob myšlení a s odvahou otevírat dveře nových možností.
  • Naučíte se porozumět situacím, které se dějí ve vašem životě, pracovat s nimi a přijímat je.
  • Pochopíte, proč se neustále dostáváte do podobných situací a potkáváte stále stejné lidi a jak z toho ven.
  • Objevíte znovu sebe sama, vzpomenete si na své vlastní přání a touhy.
  • Pochopíte, jak vnímat své vnitřní vedení a realizovat svá přání.

Proč se sejít s Marinou osobně?

Marina se věnuje lektorování a osobním konzultacím již řadu let. Její vize je pomáhat lidem plnit si své sny a přání a zároveň měnit jejich zaběhnuté návyky, které stojí v cestě za šťastným životem. Pomáhá lidem překonat různé životní situace a učí je, jak transformovat jejich zaběhnuté vzorce myšlení na svěží a pozitivní.

Sama Marina se musela naučit, jak změnit svá přání v realitu a jak se vyrovnat s „životními kopanci“. Díky tomu dnes může pomáhat lidem, kteří za ní přijdou.

„Lidé za mnou chodí s různými životními problémy, strachy, nejistotami nebo i panickými atakami a já se snažím tyto strachy odbourat. Posouvám lidi dál a učím je porozumět jejich problémům. Snažím se ponořit do samotné aury člověka, do jeho nitra a v této fázi kladu otázky. Díky tomu jsme společně s klienty schopni zjistit, kde je zakopaný kámen.“

 Základem všeho je porozumět sami sobě. Je důležité vrátit se do minulosti a pochopit, proč děláme, co děláme a naučit se s tím pracovat.

To je cílem Marininých konzultací s klienty.

Objednat osobní konzultaci