Ing. Ondřej Calábek, MIM

NLP kouč a lektor

O koučovi:

Ondřej je kouč, který používá osvědčené techniky NLP (Neuro-lingvistické programování) v kombinaci s poznatky z psychologie a neurověd, aby co nejefektivněji pomohl svým klientům. Neuro-lingvistickému programování se věnuje od roku 2011, studoval NLP v Londýně, v Brně i v Praze a také působí jako lektor na NLP Akademii v Praze.

Ondřejův příběh:

Ondřej se svou maminkou, která je diplomatka, procestoval kus světa, což ho obohatilo a zároveň mu to život zkomplikovalo. Pochopení lidí různých kultur a budování stále nových přátelství bylo pro něj výzvou i nutností. Proto se začal věnovat psychologii již v dospívání.

Své poznatky rád sdílí se svými studenty a věří, že jsou pro ně přínosné. Udělat dobrý dojem a rychle si nalézt k někomu cestu se hodí ve všech sférách života. Od Ondřeje se také můžete naučit, jak poznat lépe sebe a své blízké a jak pozitivně působit na své okolí.

Co vás u kouče Ondřeje čeká?

Když se objednáte k Ondřejovi na koučink, bude se věnovat pouze vám. Hlavní rozdíl mezi koučinkem a mentoringem je, že kouč klientovi neradí podle vlastních životních zkušeností. Kouč zjistí, s čím má klient problém a pomůže mu najít řešení vhodné právě pro něj. Ondřej vás vyslechne a vysvětlí vám, co přesně vás omezuje a jak to můžete změnit.