Zveme vás na ukázkové lekce zdarma, které probíhají 13.9.2019

Olga Vodrážková

Průvodkyně umění doteku

Olga je žena, která provází lidi pomocí doteku do hlubokých rovin sebe sama již 11 let. Zajímá jí psychologie a alternativní přístup k životu. Její praxe vychází z celostní smyslné masáže, ale působení vidí především ve vědomém doteku. Vztahy, ve kterých dotek přestává existovat, umírají. Člověk pomocí jejího specifického přístupu může najít účinnou cestu, jak se ponořit do sebe sama a objevit mnohá tajemství, jež se skrývají za tělesností, smysly a sexualitou.

Vede tyto kurzy:

Příběh Olgy

Vystudovala jsem ekonomiku, ale cítila, že to není směr, který by mě naplňoval a uspokojoval mého zvídavého ducha. Vždy mě bavilo být v kontaktu s lidmi, ale jinak, než skrze úřednický stůl.

Mnoho let jsem se hledala, až se má cesta ubrala do Školy tantrických masáží a já tak poznala praktické působení vědomého doteku na tělo, potažmo lidskou sexualitu. Obecně v podobě informací a následně osobně v praktikování na svém těle. Působení doteku mě fascinovalo a nasměrovalo tak moje kroky. Tato oblast mě uchvátila svými poznatky o lidském těle, zdravé sexualitě, rozšíření hranic samotného sexu, doteku a jeho blahodárném působení na psychiku, energii, poznání a následně zdraví člověka. Dále fakta o rozdílných dotekových potřebách mužů a žen. Netušila jsem, co vše mi poznání tohoto neprobádaného a mnohdy opomíjeného aspektu jako je DOTEK vynese na povrch mého uvědomění.

Profesi, kterou vykonávám, je primárně celostní smyslná masáž, kterou vnímám a předávám jako terapeutický nástroj k poznání sebe sama. Chodí ke mně muži, ženy i páry. Poskytuji konzultace, různé typy a délky masáží, které se na míru tvoří až v daný moment, jakmile přiložím ruce na přijímajícího. Působení doteku je natolik silné, že jsem jej nazvala MAGICKÝ DOTEK.

Náplní mé práce jsou nejen samotné masáže, ale také přednášky, semináře, terapie, Škola doteku a individuální výuka. A tak vám je chci předat, abyste mohli prakticky poznat působení síly, kterou má každý na konci svých paží. Bude mi ctí vám být průvodkyní pomocí doteku do vašich hlubších rovin síly, která je základní, životní, tvořivá. A tou je naše sexualita.