Smejtková lektor

Ing. Hana Fedora Smejtková

kurzy zdraví - reflexní terapie

Hana Fedora je terapeutka, která má za sebou bohatou lektorskou i organizační praxi. Od 90.let se zabývá alternativními metodami, z nichž na přední místo staví reflexní terapii pro její dostupnost a prokazatelnou účinnost. Vedle individuálních dotekových i psychoterapeutických terapií vede od roku 2000 přednášky a semináře v Praze i po celé republice s maximálním počtem účastníků až 250 lidí.

Hana Fedora je také zakladatelka Školy reflexní terapie, kde se pod jejím vlivem řada žáků stala úspěšnými terapeuty či dalšími lektory.

Příběh Hany Fedory

Jsem terapeutka těla a duše se širokým záběrem. V mé práci terapeutky se zabývám reflexní terapií a čínskou medicínou, kterou propojuji s odkrýváním duchovních příčin nemocí, uvolňováním energetických bloků v těle a poradenstvím zdravého životního stylu. Vedle toho se věnuji individuální psychoterapii, míchání Bachových esencí, zasvěcování do energetického systému Shamballa a šamanským rituálům. V rámci osvěty publikuji, přednáším a sama vedu semináře pro pomoc sobě, svému okolí či klientům. S přáteli jsme společně založili společnost Astropraha a společně provázíme klienty po Praze ve výsečích podle jednotlivých měsíčních znamení a pořádáme výpravy na silová místa u nás i v zahraničí. Pro radost svou a přátel skládám básně a písně.