KARIÉRA

Aktuální nabídka volných pozic

Hledáme šikovnou osobu do školy plnění přání na pozici administrativní pracovník – Asistentka ředitelky.

  • Máš za sebou alespoň rok zkušeností s pozicí asistentky?
  • Word, Excel, Power point ti není cizí?
  • Umíš anglicky a nemáš problém psát a komunikovat v angličtině?
  • Nebojíš se komunikovat s klienty a lektory?Jsi férový/á a zodpovědný/á?
  • Pracuješ srdcem a vždy ti záleží na tom nejlepší výsledku?
  • Máš cit pro detail? Jsi kreativní a nebojíš se vyjádřit svůj názor?
  • Máš chuť se společně s námi učit a rozvíjet ostatní kolem sebe?

Pak hledáme právě Tebe!!!!

Náplň práce:

  • Správa kalendáře školy – kurzů i ředitelky školy
  • Administrativní práce v podobě – přípravy podkladů pro kurzy, příprava školící místnosti, příprava a korekce smluv, objednávání zboží atd…
  • Aktivní zapojení do chodu kanceláře a školící místnosti
  • Aktivní komunikace s klienty a s lektory školy ohledně kurzů
  • Support pro klienty a dotazy z venčí
  • Příprava podkladů (textů) na WEB
  • Správa aplikace FAPI – faktury, upomínky zaplacených kurzů
  • Správa aplikace Smart emailing – databáze klientů
  • Pomoc při rozvíjení projektu hlavně v oblasti zázemí školy a organizace

Časový plán:

Práce na 96 hod: 3*8 hod týdně, formou DPP anebo IČO.

Vhodné pro studenty anebo maminky na MD.

Máte zájem o volnou pozici?

Prosím zašlete svůj životopis na email: m.martinu@skolapp.cz a já se vám ozvu zpět...