Nové termíny kurzů a workshopů pro rok 2021

Na našich webových stránkách v sekci kurzyakademie najdete nové termíny všech kurzů a akademií, a to do června 2021. Věříme, že se situace bude nadále zlepšovat a budeme se brzy opět setkávat naživo. Nejistota je stále kolem nás, ale my vám přinášíme jednu jistotu. Pokud zakoupíte náš kurz, workshop nebo akademii, který se nakonec nebude moci uskutečnit z důvodu zhoršení pandemické situace, budou vám dle domluvy navráceny vaše peníze. Je také možné se individuálně domluvit na přesunutí nového termínu vybraného kurzu. Ještě doplníme, že pečlivě dodržujeme vládní nařízení a doporučení. Naše workshopy budou nadále probíhat v menších skupinkách osob. Věříme tedy, že se opět uvidíme a budeme společně rozvíjet naše já, tvořit, a hlavně žít šťastný a plnohodnotný život.

Vaše Škola plnění přání