Škola plnění přání uspořádala netradiční workshop

Netradiční workshopú

Co se skrývá pod slovy „netradiční workshop“?

Píše se den 22. února 2019 a všichni už nedočkavě stepují před dveřmi Studia K3 v Praze na Karlově náměstí. Stoly plné dobrot připravených pro všechny, kdo si chtěli poslechnout, kdo vlastně jsme, co děláme a také si to za přítomnosti lektorů vyzkoušet.

Sešlo se nás v hojném počtu, vychutnali jsme si občerstvení, poslechli si ředitelku Školy – Marinu Martinů, představitele Kaprony – první nadační, společnosti, které šlo veškeré dobrovolné vstupné a v neposlední řadě jsme si vyzkoušeli a dozvěděli se více o pěti vybraných kurzech, které se u nás ve Škole konají. Poznáte, o které šlo?

Podívejte se sami, jak jsme se bavili.

Večer jsme zakončili příjemnou ochutnávkou vín i s jejich popisem.

Doufáme, že jste si akci užili alespoň stejně jako my.
Pokud jste se nezúčastnili, nezoufejte, určitě se potkáme jindy. Třeba na jednom z našich kurzů.